MMČR MOHELNICE 2.4.2016

Tak nám konečně začal český mistrák! Team přijel v plném složení, počasí vyšlo, i když trochu chladno. Třída 65 měla skoro nabitý rošt, nebývalá účast! Malý Béda a Pinďus statečně bojovali ve velké konkurenci, oproti loňskému roku zaznamenali velký posun díky poctivé zimní přípravě, bohužel nějaký pád, ale i tak si vezou první mistrovské body, celkově 21 a 22.

Třída 85 nebyla tak nabitá, pouze 23 jezdců. Jára po přechodu do vyšší kubatury si zvyká, ale i tak si odvezl 3 body a celkově 20 místo, Hermelín si letos asi vzpomněl, že se na závodech závodí a začal pěkně tahat, v první jízdě horší start, ve druhé zatápěl favoritům a celkově krásné 10 místo! Nehoda využil motor upravený u pana Hofmana, a tak velmi dobré starty, díky technickým problémům soupeřů nakonec nečekané 3 místo celkově.